صنایع غذایی آسیاشور

صنایع غذایی آسیاشور، با برند «طراوت»، پس از 15 سال تلاش و ممارست در عرصه تولید مواد غذایی، در سال 1382 در استان آذربایجانشرقی و در شهرک صنعتی سلیمی در مساحتی حدود 3 هکتار که 7/1 هکتار از آن را ساختمان های تولید، انبارها و ساختمان اداری به خود اختصاص داده است آغاز به کار و پس از گذشت دو سال و اتمام کار ساخت این ساختمان ها و نصب ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و امروز پس از اخذ 45 پروانه ساخت و 16 سری پروانه استاندارد از سازمان های مرتبط و ذیربط، در سال 1384 به بهره برداری رسید.
این شرکت در حال حاضر با یک شبکه گسترده نمایندگی در تمام استان های کشور و پنج حوزه تحت سرپرستی مستقیم، در کنار سایر مجموعه های فعال در عرصه تولید و اقتصاد ایران اسلامی مشغول به فعالیت می باشد. انتخاب این مجموعه به عنوان یکی از واحدهای نمونه صنعتی و تولیدی از طرف اداره صنایع و معادن استان در سال 1386 جزو افتخارات ما بوده و موجب خرسندی و دلگرمی مدیریت و کارکنان گردیده است.
هم اکنون «طراوت» با تولید 13 گروه کالایی و با بیش از 120 نوع تنوع بسته بندی و با تکیه بر کیفیت و سلامت محور بودن محصولات تولیدی خود، جزو شرکت هایی است که یک سبد کالایی کامل را در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان خود قرار می دهد. این مجموعه در ادامه تلاش ها و افتخارات خود، موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001-2008 (مدیریت کیفیت)، ISO 22000-2005، HACCP از شرکت TUV آلمان و گواهینامه HALAL از سازمان کشورهای اسلامی (OIC) گردیده است.

«طراوت» با صادرات محصولات خود به کشورهای کانادا که در این کشور با همین برند نیز ثبت شده است، استرالیا، هلند، مالزی، روسیه، آذربایجان، عراق، افغانستان و پاکستان، سهم مناسبی از بازار صادراتی را نیز به لحاظ کیفیت مناسب محصولات به خود اختصاص داده است.

باشد که با تکیه بر الطاف الهی و عنایت مسئولین محترم و تلاش و کوشش پرسنل فهیم و زحمتکش این شرکت، گام هایی پربارتر و استوارتر در راستای پیشرفت و اعتلای ایران عزیزمان برداریم.

120

تعداد محصولات

25

سال قدمت طراوت

30

تعداد نمایندگی ها

5000000+

تعداد مشتریان راضی

ویدئو مجموعه صنایع غذایی آسیاشور

جهت مشاهده ویدئو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.